International Freight Management / GVT Global Solutions
GVT vervult in steeds meer projecten de rol van ketenorganisator en -regisseur. Ons brede internationale netwerk stelt ons in staat om goederen door heel Europa te distribueren. Van zendingen van één pallet tot full truck loads.
GVT vervult haar functie als ketenorganisator en -regisseur met name op het gebied van schoenen en kleding. Modeartikelen kenmerken zich door een snelle en korte doorvoertijd. GVT werkt voor de afwikkeling, het transport en de distributie van de modeartikelen in productielanden als Portugal, Spanje, Italië en Turkije samen met exclusieve agentschappen. Vanuit deze agentschappen worden wekelijks ladingen naar Nederland vervoerd, om daar vervolgens weer gedistribueerd te worden naar de detaillist of consument. Indien uw goederen overzee binnenkomen vanuit Azië of Amerika, pakken wij onze regisserende rol op vanaf de zeehaven.
Ontzorging van de opdrachtgever is altijd ons hoofddoel. Verdieping in het complexe vervoerstraject behoort voor u tot de verleden tijd. Uitbesteding bespaart u tijd en geld en minimaliseert bovendien het foutpercentage. Uw persoonlijke aanspreekpunt beantwoordt al uw vragen over goederen en zendingen. Voor u blijft het proces transparant.